ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Чи потрібно гарно вчитися, щоб досягти успіхів у житті?

 Кожна людина починає свій шлях у доросле життя зі школи. Там навчаються діти різного віку з першого класу до майбутніх випускників. На протязі навчального року вони вчаться багатьом предметам і, переходячи з класу в клас, все складнішим та серйозним речам. Ушколі нас навчають висококваліфіковані вчителі, які дають нам великий багаж знань.

 

 У школі ми вчимося по-різному: хтось добре, хтось середнє, а хтось й погано. Ті, хто добре вчилися забрали з собою  знання і пронесуть їх скрізнь все життя. І вони, звичайно, колись все-таки стануть необхідними у тій або іншій ситуації.

 

 Потім, закінчивши своє навчанння в школі, ми вступаємо у вищі навчальні заклади, де здобуваємо вищу освіту. Там необхідні всі ті знання та навики, які ми здобули у школі. Там нас не питатимуть прості речі, тому що ми повинні це знати. Саме там ми будемо удосканалювати та отримувати нові знання. Тому я вважаю, щоб бути успішним по життю треба добре вчитися. Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (01 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 1685 | Теги: вчитися, успіхів, потрібно, досягти, житті, Гарно | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz