ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Чому Генрік Ібсен назвав свою п’єсу ««Ляльковий дім»?

І. Г. Ібсен — драматург-новатор (створив «нову драму», новий жанр синтетич­ної п’єси, в якій поєднується трагедія і комедія; прискіпливо аналізує су­часне суспільство, доводить, що воно під ілюзією прогресу і цивілізації при­ховує моральні вади).

П. Розкриття у п’єсі Г. Ібсена трагізму сімейного життя, що приховується за зовнішнім благополуччям.

1.     Особливість п’єси «Ляльковий дім» (подав надзвичайно гостру проблему стосунків у подружньому житті, зовнішньо лагідному, безпроблемному, але трагічному в своїй сутності).

2.     Головні герої п’єси (сім’я Хельмерів: Пора і Торвальд, разом прожили вісім років, троє дітей, затишний дім. Пора гаряче віддана своєму чоловікові і дітям, з дитинства мріяла про ідеальну сім’ю; сімейні стосунки: Пора була лялькою для батька, потім для чоловіка, такими ляльками стали і діти).

3.     Трагічна доля сім’ї Хельмерів (у цьому домі не живуть, а лише граються в шлюб; самотня боротьба Пори із жахом, сумлінням, вона не може жити в духовно порожньому домі, йде відшукати себе як людину).

4.     Фальшивий дім суспільства (зображено наш людський дім фальшивих цінностей, за якими криються еґоїзм, духовна порожнеча).

Ш. Значення п’єси для сучасної людини (в наших сучасних сім’ях теж є штучні речі, почуття, люди-ляльки живуть поблизу, треба ш;ось змінювати і в на­шому мікрокліматі — сім’ях, і в макрокліматі — суспільстві).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 762 | Теги: Ляльковий, назвав, п’єсу, свою, Чому, Ібсен, Генрік | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz