ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 36
Гостей: 36
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Гроші - рушійна сила (за новелою 0. де Бальзака «Ґобсек»)

І. Бальзак — один із найвидатніших романістів XIX ст.

П. Згубна влада грошей над людьми.

1.     Лихвар, який робить гроші із грошей (одне бажання Ґобсека: неподіль­но володіти усе більшою кількістю грошей; Гобсек вольовий, розумний, спостережливий: розуміє, ш;о живе у злому світі, тому відповідно до цьо­го і будує своє життя; любов до золота, прагнення до збагачення вбива­ють у ньому всі людські почуття).

2.     Ставлення Ґобсека до людей, ш;о його оточують (ненависть до спадкоєм­ців; відсутність доброти, співчуття; безпош;адність до людей, які зверта­ються до нього по допомогу; у стосунках з партнерами за професією го­ловне — угода і користь, але не людина).

3.     Перетворення Ґобсека на уособлення влади золота (жалюгідність і кумед- ність Ґобсека наприкінці життя: торгується з купцями заради кожної копійчини в той час, як у його коморі гниють накопичені страви і дорогі предмети мистецтва; чіпляння Ґобсека до останнього подиху за своє ба­гатство: вмирає Гобсек, спрямувавши погляд на величезну купу золота у каміні).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (05 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 366 | Теги: новелою, Бальзака, Ґобсек, рушійна, сила, гроші | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2020
Хостинг от uCoz