ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Я - України син

1 варіант

Сьогодні під небом моєї землі сяє сонце, задивляються в чисте небо сині очі річок та озер. Так, звичайно, нам ш;е далеко до створення нового вільного сус­пільства, ш;о не знає лиха, але перші кроки у цьому напрямі вже зроблені.

Багато разів я замислювалася: ш;о може зробити сімнадцятирічна людина для добробуту своєї країни? Як виконати свій святий обов’язок — відродити Батьківш;ину для новітньої слави, для ш;астя, для злагоди? Все минає у цьому світі. Минає життя, спливає час кудись у безвість, молодість перетворюється на старість. Повільною, але впевненою ходою крокує історія. Тож яким чином полишити по собі яскравий слід, незаплямовані спогади? Молоді повинні вчи­тися, вивчати історію, ш;об у майбутньому не допустити помилок нашого уря­ду. Кожен із нас піде дорогою свого життя, хтось створить сім’ю, хтось кар’єру. Але як одні, так і інші повинні запам’ятати: ш;о б вони не робили, це обов’яз­ково вплине на подальшу долю країни.

Виховувати дітей треба з розумом, бо діти — це майбутнє кожної держави, вони повинні знати українську мову, шанувати свою величну історію, поважа­ти віковічні традиції. їхнє безпечне життя, здоров’я, ш;астя, добробут — за­вдання, ш;о стосується всіх. Будуючи свою кар’єру, ми також звертаємо увагу на те, яку користь вона дасть нам, нашим дітям та державі. Я розумію, ш;о необхідно піднімати вітчизняну економіку, виробляти більше високоякісної продукції для наших людей, не переповнювати ринки імпортними товарами. Та чого ж не розуміють цього інші? Чому, злякавшись труднош;ів, емігрують за кордон? Я не розумію цих людей. Адже то чужа земля. Життя під вітчизняним небом, на рідній українській землі нічим замінити не можна.

Я народилася в Україні. Це моя Батьківищна, яку я дуже люблю, з якою тісно пов’язане все моє життя, життя моїх батьків, близьких, друзів. Я нщро пережи­ваю за все, ш;о відбувається в нашій країні, і часто замислююсь, ш;о я можу зроби­ти вже сьогодні і коли буду дорослою для процвітання моєї Батьківнщни.

Я вважаю, ш;о саме в моїх руках і у руках моїх однолітків майбутня доля України, бо всі і кожен окремо — складова частина великого українського на­роду, а народ має неабияку силу, він спроможний суттєво впливати на перебіг подій — таких прикладів багато в історії. Завжди з’являється лідер, який поведе народ відстоювати свої права. До таких лідерів належать: Святослав, Богдан Хмельницький, Павло Полуботок, великий кобзар Т. Г. Шевченко. Вони уособили в собі погляди народу того часу, і, хто зна, може, і в наші дні з’явить­ся лідер, така людина, ш;о з гордістю скаже «Я — українець» і не пожаліє свого життя задля краш;ого майбутнього країни.

2     варіант

Батьківищну міняти не можна, не можна її вибирати так само, як і вибирати бать­ків. Де людина народилася, там вона і повинна прожити життя, пройти свій шлях.

Я дуже люблю Україну попри те, ш;о десь, як кажуть, краш;е. Я вважаю, що для громадянина України не може бути десь краще, ніж на Батьківщині. Є така стара приказка: «Кожен сам коваль свого щастя». Це означає, якщо хо­чеш жити добре, то йди до своєї мети, поліпшуй своє становище.

Наша країна ще зовсім молода, тому поки що все в наших руках. Якою ми зробимо Україну, такою вона і буде. Я вважаю, що тільки боягузи кидають Батьківищну. Ні в якому разі не можна кидати її напризволяще. Не треба тіка­ти за кордон. Хіба ви не розумієте, що там ви нікому не потрібні? Ми потрібні Україні, ми можемо поставити її на ноги. Ті, хто тікає з України, зраджують насамперед себе та своїх предків. Вони кидають могили рідних напризволяще, вони, ніби соромлячись свого походження, намагаються втекти самі від себе.

Українці — це не лише нація, це одна величезна родина. А в родині, як відомо, все добре завдяки відданості кожного своїй справі. Родина — це найтеп- ліше слово на землі, а мати родини — сама Україна.

Я дуже люблю Україну і буду боротися за своє щастя на цій землі, на Бать­ківщині. Я сама буду будувати своє життя саме в Україні. Труднощі мене не злякають.

У нашій країні багато невитрачених ресурсів, найкрашд в світі земля, найрозум­ніші люди. Я одна з них, я громадянка України. Я народилася тут, виховаю тут своїх нашддків та зроблю все можливе для країни. Україна — звучить дуже гордо!

Багато людей дивляться новини, з них ми дізнаємося про піднесення націо­нальної економіки, про політичні досягнення та взагалі про налагодження справ Української держави. Хіба це не чудово?

Українська держава — могутня держава. Ми разом із нею зможемо вирости та змужніти. Я вірю в найкраще. Сьогодні я учениця і вчуся, щоб бути потріб- ною своїй державі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (05 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 666 | Теги: України | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz