ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Який МИ слід лишимо на землі (сенс життя людського)

І.    Від чого залежить доля людини? (Що це — фатум? Доля — творіння рук

людських?)

П. Який ми слід лишимо на землі.

1.     Сенс людського життя (залежність сенсу життя від того, ш;о робить лю­дина головним у житті — добро чи зло? Альтруїзм чи еґоїзм? Залеж­ність вибору від умов життя, від виховання, від генетичної спадковості, але головним чином від власної волі людини).

2.     Пам’ять про людей (бажання людей, ш;об їх пам’ятали; добра і недобра пам’ять; ганебна слава Герострата, ш;о підпалив заради людської пам’яті храм Артеміди; криваві сліди всесвітніх катувальників — наполеонів, гіт- лерів, сталінів; світла пам’ять про героїв-захисників Батьківнщни в роки Великої Вітчизняної війни; життя в наших серцях митців, які пробуджу­ють в нас високі думки і почуття — О. Пушкін, Т. Шевченко, Л. Толстой, Ф. Достоєвський, Леся Українка, А. де Сент-Екзюпері та багато інших).

3.     У чому сенс існування нашого покоління? (Чого хочемо? Матеріальних благ для себе або чогось більшого? Що залишимо наступним поколін­ням: зрошені сади, пишні поля, повноводні ріки, прекрасні міста чи спустошені землі і випалені Чорнобильські ліси і душі? Віра в те, ш;о більшість з нас житиме як справжні творці).

Ш. Безсмертя — у житті для народу.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 974 | Теги: Сенс, життя, слід, лишимо, Який, землі, людського | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz