ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Ліричний герой поезії 0. Блока

Олександр Блок — поет, наділений божественним даром. Особливості ліричного героя О. Блока.

1.     Входження Блока в літературу як співця «туманної любові, неземної і піднесеної» (гармонійність віршованої мови, натхенність і вишуканість почуттів ліричного героя в ранніх віршах Блока).

2.     Драматична суперечка ліричного героя з вульгарним буржуазним побу­том («Незнайомка» — виникнення романтичного, піднесеного любовно­го переживання в душі героя; натхенність ліричної героїні Блока, як протест проти світу п’яниць, присяжних дотепників; контрастна несу­місність світу «пьяниц с глазами кроликов» і жіночого образу, який вмішує в собі «древние поверья» і зачарування «дальних берегов»; виник­нення у складній духовній сутичці мотиву заповітної, довіреної герою таємниці: «глухне тайньї мне порученьї, мне чье-то солнце вручено»).

3.     Ускладнення інтимних переживань ліричного героя («О доблестях, о по­двигах, о славе...» — шедевр російської і світової лірики; показ з над­звичайною моральною чистотою стану людини, охопленої всеосяжним почуттям любові).

4.     Почуття любові і співчуття до ближнього («На железной дороге» — тема страждання особистості, ш;о роздавлена «залізною дійсністю»; перетво­рення історії ображеної дівчини у трагедію покоління, народу).

5.     Ліричний герой Блока (це подорожній, який загубився у пропанщх, але завжди милих серцю просторах Росії, з якою нічого не страшно; ство­рення поетом особливого поетичного образу батьківш;ини — це образ красуні-жінки, коханої, нареченої; чистота світлого образу, збереження нею первісної чистоти душі поета).

Ш. Блок — великий поет, поет витонченої гармонії.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 799 | Теги: блока, Ліричний, герой, поезії | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz