ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 33
Гостей: 33
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Лірика кохання у творчості Ф. І. Тютчева

І.    Закоханість Тютчева в життя (неможливість для поета жити без кохання; закоханість з ранньої молодості до глибокої старості у блискуче товариство молодих, прекрасних жінок).

П. Любовна лірика Ф. І. Тютчева.

1.     Секрет чарівності Тютчева (велика популярність некрасивого зовні, ма­ленького на зріст, лисуватого, сухорлявого Тютчева серед дам вищого світу Москви, Петербурґа, Парижа, Мюнхена; підкорення жінок інтелек­том і неабиякою романтичною натурою).

2.     Вірші присвячені Ернестині Федорівні — другій дружині поета (збережен­ня дружиною самовладання, гідності і кохання до Тютчева навіть під час спостереження нею його романів; визнання поетом на схилі років сили її кохання; розуміння того, що пішло з його життя зі смертю дружини:

Любила тьі, и так, как тьі, любить —

Нет, никому еще не удавалось!).

3.      Денисьєвський цикл — шедевр російської любовної лірики («Предопре- деление», «о, не тревожь меня укором справедливьш...», «в разлуке єсть вьісокое значенье», «Последняя любовь»; історія у віршах п’ятнадцяти­річного «блаженно-фатального роману Тютчева; відторгнення суспільст­вом коханої поета; оспівування любові всупереч хворобам і старості:

О,   как на склоне наших лет Нежней мьі любим и суеверней...)

Ш. Поезія Тютчева — це музика дупгі (наповнює її безмежною любов’ю до усьо­го: до людини, природи, батьківнщни).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 548 | Теги: Тютчева, Кохання, лірика, творчості | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz