ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входа



Статистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

«Лісова пісня» Лесі Українки - прекрасна казка про любов і зраду - питання та відповіді

I.      «Лісова пісня» Лесі Українки — шедевр української драматургії. («Лісова піс­ня» — це багатопланова філософська драма-феєрія, що чарувала, чарує і, спо­діваюсь, чаруватиме світову громадськість. За її мотивами створено спектаклі, фільм, балет. Твір цей — шедевр драматургії.)

II.     Казковий світ Полісся у «Лісовій пісні» Лесі Українки.

1.     Жанр твору. («Лісова пісня» — це проблемно-філософська драма-феєрія — неповторно прекрасна казка. Світова література не знає іншої драми тако­го роду, яка б за яскравістю образів, за повнотою відтворення єдності лю­дини і природи порівнювалася з цим твором Лесі Українки.)

2.     Основна проблема «Лісової пісні». (В основі драми-феєрії лежить пробле­ма боротьби за вільне, творче, духовно багате життя, незгасаюча людська мрія про щастя.)

3.     Сюжет і композиція «Лісової пісні». (В основі сюжету твору лежить го­стрий соціально-психологічний конфлікт: мрія і дійсність, невідповідність дійсності поетичній мрії героїні, любов та зрада. Авторка показує багату, обдаровану натуру Мавки і людську обмеженість і бездуховність, з якими зіткнулася лісова істота. Конфлікт розкривається через взаємодію реаль­них і казкових образів. Це своєрідне переплетення життя природи з жит­тям людини.)

4.     Соціальний конфлікт драми-феєрії. (Заради збільшення господарських статків своєї родини мати нехтує сильними взаємними почуттями двох мо­лодих сердець, намагається будь-якою ціною розлучити закоханих.)

5.     Образи Лукаша і Мавки — уявлення Лесі Українки про людину. (Обидва герої мають риси вимріяної поетесою людини. Донька лісу Мавка і селян­ський син Лукаш борються за своє щастя. Але Лукашеве щастя недовге. Лукаш зрадив свої почуття, пішов проти природи — а значить, втратив ра­дість, любов і, зрештою, людську подобу.)

III.     Джерела драми-феєрії. (Поетеса змальовує казкові образи такими, якими ви­гадала їх людська фантазія. Реальне життя і його своєрідне відображення в усній народній творчості — це головне джерело твору, яким поетеса вчить нас любити природу, пізнавати її закони, берегти.)



Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (12 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 945 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz