ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Ми відповідальні за тих, кого приручили

Без чого не можна жити людині, ш;об бути справді ш;асливою? Звичайно, це дім і сім’я. Родина — це ті, хто піклуються і переживають за тебе, уболівають і співчувають. Іноді трапляється так, ш;о людина залишається самотньою. Щоб уникнути самотності, ш;об знати, коли ти повертаєшся додому, ш;о на тебе там чекають, люди заводять тварин. Це прекрасні істоти, які дарують радість спіл­кування, відчуття, ш;о ти не один, ш;о ти комусь потрібний.

Не встигаєш переступити поріг, а до тебе кидається твій улюбленець, який чекав на твоє повернення з нетерпінням і вимагає, ш;об йому приділили увагу. Хто б то не був, він прекрасно знає, ш;о є повноправним членом родини, де його люб­лять і ніколи не образять, бо він довірився людині і не має нікого ближчого за неї.

Кожна тварина має свій характер, свої особливості, уподобання.

Беручи в дім будь-яку живу істоту, ми беремо на себе велику відповідаль­ність. Бо всі тварини беззахисні перед людиною, а ми дуже часто користуємося цим. Люди забувають, ш;о тварини — їхні найближчі друзі, які не мають звич­ки зраджувати. Буває навпаки — люди зраджують своїх домашніх тварин: зневажають їх, викидають на вулицю, віддають іншим, не думаючи про те, ш;о серце цієї істоти вже навіки віддано саме їм.

Взявши додому маленьке цуценятко, людина милується ним та його пусто- ш;ами, але тільки-но це цуценятко виростає у великого собаку, то починає на­бридати господареві — і опиняється на вулиці. І цей господар не хоче знати, ш;о його підопічний уже встиг прив’язатися до нього і ш;о він непристосований до життя на вулиці. Люди не відчувають відповідальності за свої вчинки, і тому на вулицях нашого міста так багато бездомних тварин.

Тварини теж мають значний вплив на життя людини, бо для неї, особливо для дітей, дуже важливо про когось піклуватися, виявляти свою любов.

Я не знаю жодної дитини, яка б не мріяла про свого власного собаку або кішку, папугу, рибок або будь-яку тварину. Саме спілкування з ними допомо­же вирости доброю, чуйною людиною, не байдужою до оточуючих. Головне — це пам’ятати, ш;о ми відповідальні за тих, кого приручили.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (05 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 498 | Теги: приручили, кого, відповідальні | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz