ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

МІЙ улюблений твір у мистецькій спадщині М. Коцюбинського

Ім’я М. Коцюбинського стоїть у ряду таких велетнів української літерату­ри, письменників-борців, як Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка. Великий чарівник слова створив мистецькі цінності світового значення. Серед них повість «Раіа шог^ана», «Тіні забутих предків», «Іпіегшегго» та інші.

Моїм улюбленим твором у мистецькій спаднщні М. Коцюбинського є повість «Тіні забутих предків». У ній автор знайомить нас із життям народу Гуцульпщ- ни (Буковини).

Із перших сторінок повісті ми знайомимось із головними героями Іваном і Марічкою. Це справжні діти природи, яку вони сприймають як живу істоту, чарівну і загадкову. Обоє вони щедро обдаровані люди.

Ще з дитинства Іван і Марічка були нерозлучні. Пізніше, в пору юності, вони покохали одне одного. їхня любов була ніжною і поетичною, сповненою краси і чистоти. У їхніх стосунках «все було так просто, природно, відколи світ світом, що жодна нечиста думка не засмітила їм серця».

Та прекрасне кохання обривається... Гине Марічка, гине і душа Івана, бо перенести цю втрату неможливо. Ця сюжетна лінія кохання Івана і Марічки не може залишити читача байдужим, як не залишився до неї байдужим і я.

Кохання на все життя... Іван не зміг забути своа дівчини. Ніщо йому не допомогло: ні шість років блукання, ні одруження з Палатною. Ві сні й наяву приходить до нього Марічка, чується її голос. Все прекрасне гине в його житті, гине він і сам...

Мені цей твір подобається тому, що він викликає в мене роздуми. Чому щасливе кохання має такий трагічний кінець? Що в житті головніше: духов­ність чи багатство? Чому не стали щасливими Палатна і Юра? Чи існує казко­вий світ? Сама повість — це реальність чи казка?

І я даю собі відповідь: «Тіні забутих предків» — це вічна казка, де правда бореться зі злом, любов із ненавистю. І ця казка не має початку і кінця...

Хотілося б, щоб всі мої однолітки прочитали цей твір і дістали насолоду.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (05 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 654 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz