ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Пісенна творчість А. Малишка - питання та відповіді

I.      Пісні на вірші А. Малишка — супутники нашого життя. (Основною ознакою поезії А. Малишка є її музикальність. На слова поета написано сто пісень композиторами О. Білашем, П. Майбородою та іншими. Найпопулярніші з них — «Пісня про рушник» («Рідна мати моя»), «Вчителька», «Пісня про Київ», «Стежина», «Ранки солов’їні» — стали народними піснями.)

II.     Багатство змісту і довершеність форми пісенної лірики А. Малишка.

1.     Тема материнської любові як найсвятішого почуття в поезії «Пісня про рушник». (Ця пісня має народнопоетичну основу (традиція подавати ви­шитий рушник, який символізує далеку дорогу, людську долю). Любов матері до дитини, побажання щасливої долі, легкий смуток через розлуку з сином — все це в невеликій поезії А. Малишка.)

2.     Образ Києва в пісенній творчості поета. (У співавторстві з П. Майбо­родою А. Малишко написав цикл пісень про Київ — «Пісня про Київ», «Київські зорі», «Київський вальс». У них поет оспівує прекрасне місто, білі каштани — окрасу Києва.)

3.     Пісні А. Малишка про сенс людського життя, його духовні цінності. (Лі­ричний герой пісень «Стежина», «Цвітуть осінні тихі небеса», «Вчитель­ка» розмірковує про сенс людського буття, повноту людських почуттів, про підсумки людського життя. їх образність — у простоті й довершенос­ті поезії митця.)

4.     Художня майстерність пісенної лірики поета. (Тонкий ліризм, широта людських почуттів у піснях поета розкриваються через поетичну образну мову, народнопісенні епітети, емоційно наснажені, щирі, місткі за зміс­том слова. Його пісні — це прекрасний зв’язок музики і слів, єдності змісту і форми.)

III.     Пісні А. Малишка — окраса духовної скарбниці нашого народу. (Пісні пое­та духовно збагачують нас, допомагають розуміти й відчувати прекрасне, до­помагають виховувати людину, формувати її кращі морально-етичні якості. Пісні на вірші А. Малишка — це духовне багатство нашого народу, це наша вічна слава.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (26 Октября 2017) | Обновлено | Просмотров: 623 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz