ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Рідна мова - найбільша духовна коштовність

І. « Ніжна душа мого народу бринить у слові».

П. Рідна мова — найбільша духовна коштовність.

1.     Рідна мова — це те, що робить народ народом (у мові народ являє світові найцінніші набутки свого серця і мудрості; передає з покоління в покоління досвід, культуру і життєдайні традиції; передає інтимніші прояви своєї дупгі).

2.     Творення і шліфування народом упродовж віків своєї мови (занесення в мовну скарбницю добірних перлин народного пізнання, почуттів, мрій; влучні вирази і народні прислів’я, краса української пісні; творці укра­їнського слова — Т. Шевченко, Леся Українка, М. Коцюбинський тощо).

3.     Випробування на життєздатність української мови (протягом трьох сто­літь проголошення десятків державних актів і постанов, як з боку цар­ської влади, так і з боку радянської влади, котрі мали одну мету — обмежити, заборонити і знищити українську культуру, мову; великі ду­ховні втрати України після цих ударів).

4.     Гострота мовного питання в Україні в наш час (необхідність підтримати українську мову в Україні, щоб вона не зникла зовсім).

5.     Необхідність зміни (неможливість за одне покоління змінити те, що формувалося століттями; необхідно розуміти, що зникне мова — зникне нація і культура).

Ш. Хай завжди звучить на землі мелодія рідного слова.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 1094 | Теги: Рідна, мова, найбільша, Духовна, коштовність | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz