ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Шукаю Дикого Ангела у своєму селі, на своїй вулиці (за однойменною п’єсою 0. Коломійця)

Із чого починається будь-який організм? З маленької клітинки. А з чого починається велика держава? З міцної сім’ї, в якій дотримуються простих, але мудрих законів, добробут якої здобуто сумлінною працею, любов і щастя в якій є обов’язковими.

Саме таку модель ідеальної сім’ї створив у драматичній п’єсі «Дикий Ан­гел» О. Коломієць. У центрі драми постать робітника-пенсіонера Платона Ан­гела, який міцно вкорінився у життя з думкою про майбутнє свого роду і всієї держави: «добре жити» він вважає обов’язком кожного.

У своїй п’єсі драматург описує сім’ю, яка існує насправді. Я теж знаю таку родину, яка живе на моїй вулиці. Батько дуже суворо виховує дітей. Як і у Платона Ангела, так і в цій родині головним чинником виховання дітей є праця. Діти почали працювати досить рано, а зароблені гроші віддають батько­ві. Сімейні кошти розподіляються досить продумано. Дехто із сусідів вважає, що це через скнарість. Але це не так. Економічну теорію життя сім’ї моїх знайомих можна зіставити з економічною теорією Платона Ангела: «Жити тре­ба неабияк, а добре, багато. Заробила моя сім’я на «Запорожця», а державі на два «Запорожця» ми заробимо. Більше труда — міцніша держава».

Платон вважав асоціальним існування злиднів у багатій державі, бо вони, на його погляд, свідчать про лінощі, отже, неповагу до людей. А щоб заробити не тільки достаток у домі, але й повагу від людей, треба мати сім’ю, виховува­ти дітей — знову ж таки треба працювати багато і чесно.

Непорушним законом для дітей як сучасної сім’ї, так і родини Ангела ста­ли слова: «У всьому, у малому й великому, єдиний порядок — правда! Мораль­ні засади — це головне в житті». Інакше не може бути.

У сім’ї, яка живе на моїй вулиці, панує любов, взаєморозуміння, повага до людей і любов до праці. І якщо в нашій державі буде багато таких сімей, то вона буде такою ж міцною, як і родина Ангелів, родина моїх сусідів із моєї вулиці. Шукай їх, і ти обов’язково знайдеш.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 707 | Теги: своїй, ангела, Шукаю, дикого, своєму, Коломійця, однойменною, селі, вулиці, п’єсою | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz