ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Тільки людина відповідає за добро і зло (за романом М. Булгакова «Майстер і Маргарита»)

І. «Майстер і Маргарита» — визначний твір М. Булгакова (сплавлення в прозі Булгакова воєдино міфу, реальності, сатиричного змалювання побуту, ро­мантичного сюжету, правдивого зображення, іронії та сарказму).

П. Відповідальність людини за добро і зло, яке відбувається на землі.

1.     Дві головні сили роману (сили зла і сили добра, Воланд та Ієпіуа Га-Ноцрі).

2.     Хто такий Воланд? (невтомний сіяч спокус, руйнацій і зла чи той, хто встановлює справедливість? Вчинки Воланда — акти справедливості, або прагнення довести людям існування добра і зла і зв’язку між ними; Во­ланд є не тільки протилежністю Ієпіуа, але й його доповненням; зло для Воланда — не ціль, а засіб подолати людські вади і несправедливість).

3.     Хто такий Ієпіуа? (Ієпіуа — втілення чистої ідеї, філософ, мандрівник, проповідник добра, любові та милосердя; його ціль — зробити світ чис­тішим і добрішим).

4.     Вибір, який робить кожна людина: йти по дорозі Ієшуа чи Воланда (в Москві, іцо постала перед Воландом, більшість людей ідуть не за пози­вом добра й істини, а шляхом зла і брехні).

5.     Відкриття Булгаковим у романі найважливішої істини людства: якіцо забувати про добро, це неминуче викличе до життя зло; вони як світло й тінь, нероздільні.

Ш. Відповідальність кожної людини за свій вибір у житті.

 

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 556 | Теги: добро, Романом, відповідає, Булгакова, Людина, Маргарита, майстер, тільки | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz