ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Традиції і звичаї - духовна спадщина українського народу

І. Завдання нашого часу — формування духовно багатого покоління людей (незалежна держава відкриває для цього можливості: прогрес нації зале­жить від творчого характеру особистості, але без історії народу, без знання культури народу немає майбутнього).

П. Звичаї і традиції — основа духовної культури українців.

1.     К. Ушинський, А. Макаренко, В. Сухомлинський про необхідність від­родження народних звичаїв, традицій.

2.     Роль звичаїв у об’єднанні людей в націю (повір’я: хто забув традиції своїх батьків, карається людьми і Богом, — стає блудним сином, ш;о не має притулку; з дитинства треба вчити звичаїв).

3.     Поєднання в народній культурі українців староукраїнської, дохристи­янської та християнської культур (Різдво і кутя, Великдень і писанка. Свята Трійця і прикраса домівки зеленими вітами і травою («Зелені свя­та»); символічне значення куті, писанки, зеленого гілля, Дідуха; україн­ські календарні традиції, звичаї, обряди підпорядковувалися сільсько­господарським роботам і формують ментальність українців).

4.     Народні традиції в художніх творах (Г. Квітка-Основ’яненко «Маруся», Т. Шевченко «Назар Стодоля», Марко Вовчок «Народні оповідання», І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я», М. Коцюбинський «Тіні забутих предків», Леся Українка «Лісова пісня», М. Стельмах «ІЦедрий вечір»).

Ш. Хто ми і звідки? (відповідь на це питання ми знаходимо у спаднщні, зали­шеній нам предками у традиціях та звичаях).Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 1056 | Теги: традиції, Народу, звичаї, українського, Спадщина, Духовна | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz