ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Творення держави - справа кожного з нас

Україна... Вона відносно недавно з’явилася на сучасній політичній карті світу як незалежна держава, але її державність існує вже багато століть. Ця державність була заснована наншми пращурами-слов’янами на безкраїх тери­торіях, куди того часу входили землі не лише України. Але спадкоємцем сло­в’янської державності стала саме українська державність. Від самого заснуван­ня України її намагалися знищити, підкорити собі багато могутніх держав. І кожного разу знаходилася людина, палкий патріот держави, що очолював бо­ротьбу українського народу проти загарбників. Не завжди народ перемагав, але принаймні завзято боровся.

Таке наше минуле. А яке є наше теперішнє, майбутнє?

Сьогодні різні держави шарпають Україну на всі боки, намагаються повер­нути на такий шлях розвитку, який вигідний саме їм. Але ж Україна створена, щоб захищати нас, українців, і функціонувати так, як потрібно українському народові. Тому ми повинні відстоювати нашу державу, змінювати її на краще, а якщо треба, то й творити наново.

Ми — це весь український народ. Якщо всі люди не докладуть зусиль до цієї справи, то нічого не зміниться. Я впевнений, що одна людина в державному ладі змінити нічого не може, але якщо вона очолює велику групу однодумців, то це вже реальна сила, яка може боротися за свої права, ідеали і переконання. Ось тут постає питання про вибір Керівника. Це є внеском кожного з нас у творення держави. Тут ми не повинні схибити, бо в нас є можливість обрати керівництво за своїм сумлінням та віруванням. І залежно від того, які в народі вірування, можна уявити його майбутнє.

Я сподіваюсь, що майбутнє нашого народу не буде таким жахливим, яким його уявляє собі переважна більшість людей. Але нове, ліпше майбутнє потребує докорінних змін існуючих нині в країні порядків. Тут кожен з нас також може зробити свій внесок. Людина, змінюючи на краще щось у своїй праці, своєму житті, навіть у своїй поведінці, змінює на краще і загальні показники по країні. Отже, кожен з нас у змозі поліпшити суспільні відносини. І якщо кожен із представників великого українського народу докладе хоч невеличку частку своїх зусиль, щоб змінити нашу державу на краще, то наступні покоління українців зможуть дивитись у своє майбутнє без остраху і будуть згадувати наші часи як ще одну героїчну сторінку історії українського народу і його державності.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (05 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 601 | Теги: Творення, держави, справа, кожного | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz