ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

У книги люди, наче бджоли в соти, знесли духовний чародійний мед (книга в моєму житті)

Мені шістнадцять років. І скільки я себе пам’ятаю, весь час моє життя було пов’язане з книгою. Перші книги мені читала мама. Вона ввела мене в дивовиж­ний світ казок і дитячої літератури. Потім — школа, де кожен день — з кни­гою, з літературою.

Особливий слід в моїй душі залишили уроки української літератури. Саме тоді я відкрив для себе творчість Олександра Довженка, Олеся Гончара, Василя Симоненка, Ліни Костенко.

Назавжди мені запам’ятались Довженкові герої. З теплотою я згадую мало­го Сашка, батька, матір, діда Семена з повісті «Зачарована Десна». Величним постає перед і мною Іван Орлюк з «Повісті полум’яних літ». Ця людина — взірець мужності. Він закоханий у рідний край, у мирну працю для народу, ш;едрий на любов до коханої і на ненависть до ворогів. А який він був безстрашний у бою. Коли він побачив, ш;о німці наближаються до його позицій, то почав викликати вогонь на себе. Це мій улюблений герой.

Це мій улюблений письменник, якого за прекрасні твори розлучили з рід­ною Батьківш;иною. І я схиляю голову в пошані перед Олександром Петрови­чем Довженком і його героями. Саме в них він втілив найкранц ідеали краси. Його герої — сини народу, цвіт нації.

Незабутнім для мене також став твір Олеся Гончара «Собор». Людські долі в цьому романі пов’язані з християнським храмом, збудованим козаками після розпаду Січі. Одні люди постійно думають про собор, схиляються перед його красою і величчю, інші — хочуть знести його. Микола Баглай і Володька Лобо­да — це різні світогляди, різні позиції. Автор закликає цим твором берегти со­бор, бо він не тільки архітектурна пам’ятка, а духовність і велич нашого народу.

Різні твори, різні людські долі проходять переді мною, і всі вони залиша­ють якийсь помітний слід.

я ніколи не думав, ш;о буду захоплюватись поезією. Але після того, як я прочитав і вивчив напам’ять вірші Василя Симоненка, то зрозумів, ш;о поми­лявся. Його поезія — це звернення до вічних проблем людства: кохання, друж­би, вірності. Його життя — це яскравий спалах чарівної зірки.

Отже, книги, я іду до вас з любов’ю. Ведіть мене в світ краси і добра!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (27 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 1072 | Теги: соти, моєму, наче, знесли, Духовний, книги, книга, люди, чародійний, бджоли | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz