ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Україна - моя країна!

      Біда України в тому, що нею керують ті,                                                                   кому вона не потрібна.

                                                                               (М. Грушевський)

   На карті світу Україну відшукати нескладно. Наша держава розташована на південному заході Східно-європейської рівнини, а населяє цю землю стійкий і працьовитий народ з унікальною історією, неповторним духом і особливим характером.

   Бути українцем означає пишатися своїм народом і своєю Вітчизною. А нам є чим пишатися:красою української природи, древніми традиціями і найбагатшою культурною спадщиною. Бути українцем - значить вірити в свою країну.

   Україна славиться безкраїми степами, густими лісами, величними горами, повноводними ріками й неозорими полями.

    Українські землі складали основу Давньоруської імперії. Але після розпаду Київської Русі, протягом багатьох століть українцям доводилось повсяк час відстоювати свою свободу і незалежність. Так, народ, який більш за все потребує волі опинявся в рабстві, а землі розділялися між могутніми імперіями. Українська мова і культура не раз опинялися під забороною. Нашому народу довелося пережити найтяжчі випробування - війни, голод, розрух, репресії... Вічною славою вкрили себе козаки воїни Другої світової війни, політики, вчені, мислителі, діячі культури і мільйони інших чесних і порядних громадян. Протягом всієї історії Україна, як казковий Фенікс, повставала із руїн.

   У 1991 році проголошенонезалежність України. Здавалося б, мрії багатьох поколінь здійснилися...

  2014 рік... ХХІ століття - вік спокою і стабільності, миру і людяності... У світі триває спокійне життя... В Україні - Революція гідності! Закордоном мир і стабільність. В Україні розпочалася неоголошена війна! На день написання цього твору - війна триває. На сході України лунають вибухи та щодня гинуть люди.

   Але я вірю, що будуть зміни і років через 5-7, вже мої діти писатимуть про Україну зовсім інше, а я з гордістю цитуватиму Ліну Костенко: "А ви думали, що Україна це просто? Україна - це супер! Україна - це екслюзив. По ній пройшлися всі катки історії. Вона загартовананайвищим гартом. В умовах сучасногосвіту їй немає ціни.".Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (01 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 707 | Теги: Країна, Україна | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz