ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Вірю в твоє майбутнє, Україно!

Україна — це історія народу, який упродовж багатьох років боровся за свою свободу й незалежність. Це її славні лицарі: Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Устим Кармелюк, які віддали своє життя за щастя народу. Це відомі всьому світові діячі української культури: Т. Шевченко, І. Франко, Леся Українка, М. Коцюбинський, О. Гончар, М. Лисенко, М. Заньковецька та багато інших.

Нашу рідну землю, ш;о нарешті здобула свою незалежність і будує державу, ми, молоде покоління, маємо берегти й любити, як писав В. Сосюра:

Любіть Україну у сні й наяву.

Вишневу свою Україну,

Красу її вічно живу і нову,

І мову її солов’їну.

Слід зробити все, ш;об примножити багатства й красу рід ної землі, працюва­ти для зростання добробуту своєї Вітчизни.

Сьогодні Україна починає утверджуватися серед цивілізованих країн Сиро­пи. Я переконаний, ш;о вона стане на одному рівні з цими країнами, ш;о наш народ нарешті здобуде омріяне ш;астя і добробут.

Так хочеться, ш;об рівень життя нашого народу дорівнював рівневі розвитку української культури, літератури. Тут ми маємо найбільший скарб. Наші мит­ці, будучи справжніми синами й дочками України, уславлювали рідну мову, у якій відобразилась уся історія народу, все його життя.

Силу й натхнення письменники й поети завжди черпали в українського народу, у якого вони не переставали вчитися:

...Нема мудріших, ніж народ, учителів;

У нього кожне слово — це перлина.

Це — праця, це — натхнення, це — людина.

Отже, народ наш на диво богатирський, самобутній, талановитий. Земля наша прекрасна, пісня чарівна, і доля народу буде ш;асливою.

Нашій незалежній Україні неш;одавно виповнилося всього одинадцять років. Вік недовгий. Славні предки залишили нам у спадок головне — це велике прагнен­ня бути вільними. Скільки поколінь жило цим настроєм. Зараз ми отримали волю, але корені її потоптані. Вірю, ш;о вони відростуть. Ми зможемо відбудувати нашу українську державу, доклавши до цього певних зусиль і прагнень, розуму й уміння.

Незважаючи на всі негаразди, народ все ж таки живе, працює, припадає руками й розумом до землі — нашої годувальниці. І ш;едра, вона дарує дітям своїм хліб ш;оденний. І віриться, ш;о «оживуть степи, озера...» (Т. Шевченко).

У своє життя ми маємо брати від праш;урів незламну віру. Такий оптимізм у спромозі витримати всі випробування, що випали й випадуть на нашу долю. Будемо ж гідні називатися синами й дочками України!

Я твердо переконаний, що запанує на землі правда, злагода, добро між людь­ми. Ми усвідомимо заповіти предків і їхні великі діяння, згадаємо про наш святий обов’язок перед історією і сучасністю. Ми будемо берегти духовне багат­ство нашого народу, примножувати його.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (05 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 736 | Теги: Твоє, майбутнє, Вірю, Україно | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz