ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 10 клас Добавить сочинение

Зображення жіночої долі в романі Л. Толстого ссДнна Карєніна»

Жіноча доля, жіноче щастя, жіночі проблеми — ці питання хвилювали багатьох письменників. Зі сторінок художніх творів до нас промовляють пані де Реналь, мадам де Ресто, Ліза Калітіна, Анна Карєніна...

Письменник-реаліст, знавець людської душі, Л. М. Толстой в однойменно­му романі зображує трагічну долю своєї головної героїні Анни Карєніної.

Анна — натура ш;ира, відверта, енергійна, позбавлена лицемірства. Ото­чуючим вона здається сильною і життєрадісною, ш;асливою, а насправді Анна була глибоко неш;асною. Свого чоловіка вона не любила, він для неї не був ніколи авторитетом, не був і другом, якого б вона поважала, до думки якого б прислухалась. Анна Карєніна безмежно любить свого сина. Та доля скла­лася так, ш;о випадкова зустріч із Вронським стала визначальною, і вона повністю віддається цьому почуттю. Вона мріє про ш;астя, прагне поїхати з Вронським за кордон, де, їй здається, це можливо. Але Вронський залиша­ється без своєї справи, нудьгує без роботи, ледве стримує часом настрій. Анна бачить це, їй тяжко на душі.

Будучи добропорядною жінкою, яка звикла до поваги до себе з боку оточу­ючих, вона тяжко зносить зневагу, виявлену їй світським середовиш;ем після розриву з Карєніним. Лідія Іванівна та співслужбовці чоловіка виявилися ли­цемірними, їх доброзичливість була неш;ирою і аніскільки не втішала.

Карєнін забирає сина, забороняє Анні з ним зустрічатись, і лише Вронський стає для неї єдиним сенсом у житті. Але любов Вронського до неї поступово згасає, його еґоїстична натура не розуміє Анни, вчинками якої керує велике почуття, на думку Вронського, «неблагорозумне». Коханець боїться скандалу в аристократичному світі і звинувачує у всьому, ш;о сталося, тільки Анну, від- хреш;уючись від свого кохання.

Зрозумівши, ш;о становиш;е її стало безвихідним, ш;о Карєнін ніколи не від­дасть їй сина і не дасть можливості з ним бачитись, ш;о її становиш;е добропо­рядної жінки безповоротно втрачено, Анна врешті-решт не витримала напру­ження і покінчила самогубством.

У чому ж трагедія долі головної героїні роману? Л. М. Толстой дає відпо­відь на це запитання. Людина з ніжною, тонкою душею, любляча та жадаюча любові не може жити в «безлюдді» в суспільстві зла, користі, лицемірства.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 10 клас | Добавил: 00dima (06 Мая 2018) | Обновлено | Просмотров: 662 | Теги: толстого, жіночої, Карєніна, романі, ссДнна, долі, Зображення | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz