ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

«Я вклав у цей твір всі свої сили». (Ю. Яновський та його роман «Вершники»)

I.      «Роман «Вершники» вершина, апофеоз, природний наслідок напруженого тво­рчого розвитку митця». О. Гончар) (Юрій Яновський романом «Вершники» не прагнув «реабілітувати» еебе в очах критики після виходу твору «Чотири шаб­лі», який розцінили не просто як творчу невдачу письменника, а як ідейну поразку. Роман «Вершники» Юрій Яновський писав, коли талант митця підня­вся на якісно новий рівень.)

II.     «Ю. Яновський — український Гомер» (Газета «Юманіте»)

1.       Висока оцінка роману. (Спілка письменників, товариші по перу, критики з захопленням зуетріли новий роман письменника. В. Вишневський, Мате Залка відзначили новаторський підхід українського прозаїка, стислість і яс­кравість його епопеї.)

Подпись: 2.Подпись: 3.Подпись: 4.Задум і робота Ю. Яновського над романом. (Ю. Яновський дуже уважно збирав і вивчав матеріал, що міг знадобитися при роботі над книгою. Він знайомився з історичними документами і спогадами учасників боїв, багато подорожував, ретельно занотовував враження від побаченого і почутого.) Композиція роману. (Роман складається з восьми новел і відкривається новелою «Подвійне коло». Шабельний бій у степу під Компаніївкою — це згуеток драматичних колізій громадянської війни, яка розвела по різні боки барикади рідних братів Половців. Ворожнеча між членами родини — не є відетупом пиеьменника від правди життя. Громадянська війна зводила віч- на-віч у смертельному бою батька і сина, родичів, чоловіка і дружину.) Новаторство Ю. Яновського. (Величезну роль у творі грає природа. Вона є по еуті ще одним героєм роману. Письменник показує одночасно і зміни в природі, і зміни подій. Цей прийом близький до українського фольклору; має місце така «еинхронність» і у «Слові о полку Ігоревім». Письменник вдаєтьея і до евоєрідного «монтажу», «перемикання» дії. Повість схожа на кіносценарій.)

III.      «Вершники» — це натхненна пісня митця. (Народжувався новий світ, а сили для свого народження він обрав зі смертей тисяч і тисяч. Неначе величезний бездумний МОЛОХ, цей евіт пожирав життя людей, руйнував їхні долі, калічив душі. Ю. Яновеький намагався оспівувати це народження, але не зміг заглу­шити евій голое, епрямувати його у потрібне руело. Він перш за все показав трагедію народу, який був втягнутий у братовбивчу громадянську війну, тра­гедію матері, яка втратила трьох своїх синів-богатирів, трагедію роду, який
втрачає свої найсильніші гілки. Письменник залишив своїх героїв у передчутті дороги, а якою вона була для чесних і порядних людей, ми вже знаємо з історії.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (04 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 409 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz