ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Мій улюблений вірш в. Симоненка

Я люблю поезію. І завжди з великим задоволенням читаю вірші. Тому, прочита­вши вірші Василя Андрійовича Симоненка, я назавжди залишилася прихильником його таланту. Поезія Симоненка — ніжна, зворушлива, тонка. Вона самобутня, не­звичайна, пристрасна. Читаючи її, завжди відкриваєш для себе щось нове, цікаве, потрібне. Мені дуже подобаються його вірші про кохання. Це зовсім не нова тема в літературі. І, здавалося б, що хто ще може краще сказати про неї, ніж зробили це Пушкін, Тютчев, Фет, Шекспір, Рильський чи Сосюра. Вічна тема. Але В. Симоне- нко, не конкуруючи з ними, не змагаючись, зумів створити такі прекрасні, зворуш­ливі вірші про кохання, які будуть хвилювати не одне покоління читачів.

Особливо сподобався мені його вірш «Вона прийшла». Вірш про перше велике, несміливе кохання, що проникає в душу людини, в її зачарований світ. Поет був ще зовсім молодою людиною, і, звичайно, ж пережив це велике почуття.

Воно прийшло — це перше кохання зовсім несподівано, хоч ліричний герой вірша вже давно створив образ коханої у себе в мріях. Милий, ніжний, чарівний, але далекий від чогось конкретного, реального. Кохана з’явл5шася хлопцеві тільки у романтичних маревах якоюсь незвичайною, неземною красунею, що полонила все єство юнака. «Вона до мене випливла з туману моїх юнацьких, несміливих снів».

Почуття любові всесильні, вони здатні оновити людину, піднести її на крилах мрій, зробити кращою, благороднішою, чутливішою. Вона — кохана. Отже, не­звичайна, найкраща і найпривабливіша.

Вона прийшла, заквітчана і мила,

І руки лагідно до мене простягла.

І так чарівно кликала й манила.

Такою ніжною і доброю була.

У душі ліричного героя сталася зміна: він «не чув, як жайвір в небі тане. Кого остерігає з висоти». Всю душу героя заполонило це почуття, яке несе радість, щастя.

Прийшла любов непрохана й неждана.

Ну як мені за нею не піти?

Здається, що вся земля напоєна щастям великої любові, від якої перехоплює подих. У душу ліричного героя, в його молоде життя надійшло свято кохання.

Читаючи цей вірш, розумієш, що В. Симоненко — тонкий співець глибоких почуттів людини. І у своїх ліричних віршах він зумів створити прекрасний світ юнацького захоплення — безмежного, всеохоплюючого, чистого, як сльоза, світ­лого й прекрасного, як вранішня зоря, всеперемагаючого кохання.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (04 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 650 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz