ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Роки мої шкільні...

у житті кожної людини є декілька важливих етапів, навчання в школі — один із них. Мені пощастило навчатись у школі, де панує культ знань, де працюють справжні майстри, тому я сміливо дивлюсь у майбутнє. Впевнена, що пробивати­ся крізь життя буду відважно й сміливо, бо школа мене до цього готує. Моя мрія — стати вчителем, і вже зараз я знаю «поезію» і «прозу» цієї професії. Учи­тель — це не тільки привітання й квіти у свята. Про долю вчителя я знаю більше за інших, бо моя мама — учитель.

Шкільні роки — це свята, подорожі, дружба й перше кохання. У школі ми вчимося дружити, прощати, бути милосердними, а це так важливо в наш час. Крім знань, зі школи ми винесемо найцінніше — вміння бути людиною.

Скоро для нас, одинадцятикласників, пролунає срібна мелодія останнього в шкільному житті дзвоника. Ми попрощаємося не тільки зі школою, але й з дитин­ством. У дорослому самостійному житті доведеться нелегко, бо не завжди поряд буде мудрий порадник, який уважно вислухає, допоможе. Я завжди пам’ятатиму своїх учителів із вдячністю. Учителі бачили, як ми ростемо, тактовно допомагали подолати перешкоди, позбутися недоліків. Вони не тільки давали знання, а вчили людяності, розумінню життя.

 

у нашій школі всі вчителі мають високий професійний рівень, до своєї роботи ставляться творчо й відповідально. На кожному уроці панує атмосфера доброзич­ливості, відчувається, що педагог не просто прагне вчити, ставити оцінки, а нама­гається захопити учня, націлити його глибше вивчити тему.

Для мене знання — це мудрість, упевненість, благородство. їх я беру, вступа­ючи в доросле життя.

Звичайно, завжди буду пам’ятати своїх шкільних товаришів, бо наша дружба була чистою, безкорисливою. Не знаю, як складеться моя доля, але впевнена, що в разі потреби обов’язково допоможу своїм учителям, друзям, школі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (08 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 690 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz