ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 17
Гостей: 17
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 11 клас Добавить сочинение

Значення образу пенсіонера Крячка у п’єсі «Дикий Ангел»

I.      Крячко — антипод Платона Ангела. (Життя двох героїв Ангела й Крячка схоже: разом із Платоном вони воювали, працювали на одному заводі, поруч жи­вуть — сусіди, але однодумцями так і не стали. Крячко — повна протилежність Платону Ангелу за своєю натурою, життєвим переконанням.)

II.     Основний життєвий принцип Крячка: «Мною не керує копійка». (Ніколи не прагне чогось кращого, не хоче розуміти, що людина на те й живе на світі, щоб зробити його кращим.)

1.     Заздрість — найвиразніша риса вдачі Крячка. (Заздрить він усьому: матері­альному достатку Платона, злагоді й любові в його родині, шанобливому ставленню дітей до батьків, чесності і працьовитості їх, радіє тимчасовим конфліктам, що сталися в сім’ї Ангела.)

2.     Полеміка між Крячком і Платоном Ангелом. (Не поділяє поглядів Платона на те, що людина повинна жити в достатку, сперечається з ним.)

3.     Несправедлива критика Платона Крячком. («Такі, як Платон, обдирають державу, як липку». Нещадно всіх критикує, а сам нічого потрібного й корисного зробити не може.)

4.     Нехтування Крячком батьківських обов’язків. (Не приділяє належної уваги вихованню сина, внаслідок чого Крячко-молодший потрапляє до тюрми.)

НІ.Втілення в образі Крячка безвідповідальної людини — демагога.

(Слова у нього завжди розходяться з ділом. Вміє лише говорити красиві слова, когось критикувати, а не робити щось корисне. На тлі Крячка ще вигідніше виділяється постать Платона Ангела — людини — труда, честі й благородства.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 11 клас | Добавил: 00dima (04 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 406 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz