ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Чого вчить нас казка Андерсена «Снігова королева»?

Ми знаємо, що у казках Добро перемагає Зло. Але це Зло у казці ще треба розпізнати, бо зовні воно може бути дуже гарним, привабливим, здаватися навіть неперевершеним у своїй досконалості.

Так само чудова Снігова королева — блискуче-біла, вродлива, сильна, розум­на. Поруч з нею Каєві хочеться хвалитися своїми знаннями, нічого не боятися. Кай забуває бабусю, свою подругу Герду, їхні улюблені троянди. Нащо вони йому — в них стільки дрібних вад та недоліків: бабуся вже стара і ходить з костуром, Герда бідно одягнена, у троянди — криве стебло... Інша справа — сніжинки, ці маленькі холодні зірочки на синьому тлі пальто. Вони такі до­сконалі у своїй красі!

Але такі зміни з Каєм сталися тільки тому, що йому в око та в серце потра­пила скалка від дзеркала, яке зробив злий троль. Очі стали бачити лише недоб­ре, а серце стало холодним, байдужим, злим. Кай ледве не помер, коли його поцілувала Снігова королева. Це значить, що в ньому ледве не вмерла людина.

Зло може ховатися і під маскою звичайного еґоїзму. Пам’ятаєте цю ласкаву бабусю, яка тільки заради особистої розваги залишила дівчинку у себе, намага­лася стерти пам’ять про Кая?

А маленька Герда, звичайна дівчинка, завдяки своєму коханню, дружбі, стала справді сильною і непереможною. Пам’ятаєте, стара фінка сказала оле­ню, що не може зробити Герду сильнішою, ніж вона є. Герда пройде босоніж півсвіту, не пошкодує віддати річці єдину свою цінність — червоні черевички, не залишиться у розкішному палаці принцеси. І найголовніше — навіть не стане дорікати Каєві, коли почує, що він, мовляв, одружився. Вона продовжу­ватиме вірити в те, що він пам’ятає про неї і обов’язково вийде до воріт.

Саме ця сила вірності та кохання розтопить жорстокість, що вже потрапи­ла до серця Маленької Розбійниці, та страшний лід самозакоханості отруєного дзеркальними скалками Кая.

Ми знову віддаємо перевагу Добру, тобто справжній духовній красі людиниБеру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 865 | Теги: Андерсена, казка, Снігова, королева?, нас, вчить, чого | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz