ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Дивак і фантазер Мюнхгаузен (за твором Распе «Дивовижні пригоди, подорожі і бойові подвиги барона Мюнхгаузена»)

—     Бароне, а як же Ви утрималися на розпеченому ядрі?

—   Шановний Мюнхгаузене, чи не заважала Вам альтанка з вербових гілок скакати на коні?

—     Чи не шкода Вам було лисицю, яку Ви вигнали з власної шкури?

...Я бачу, як він посміхається у вуса і тут же знаходить влучну й дотепну відповідь.

Ну зовсім, як Дмитро або Олег, ш;о грають біля дошки цю роль, перевтілю­ючись у славетного барона. Вони переказують найулюбленіший епізод і відби­ваються від безлічі запитань шаленіючих п’ятикласників.

—   Так я ж найсильніша (найспритніша, найвинахідливіша, найрозумніша) людина на землі! — «барони Мюнхгаузени» не віддають позицій і йдуть зі сцени під оплески з «відмінно з плюсом» у ш;оденнику.

Вражає, ш;о ніхто з класу, навіть ознайомившись із передмовою до видання «Пригод барона Мюнхгаузена» і знаючи, ш;о сучасники брали під сумнів історії барона, не наважився назвати його звичайнісіньким брехуном. Чудово виконую­чи ролі Мюнхгаузена і слухачів-співрозмовників, мої однокласники, які стільки вже наслухались про відкриття всіляких див, відразу ж приймають правила гри!

Я вважаю, баронові було б приємно почути своїх захисників:

—     Він не бреше, він вигадує!

-Це 5* І ЦІЛКОМ безкорисливо, а людям смішно й розважає!

—     У Мюнхгаузена просто добре розвинена фантазія!

А Світлана, ш;о теж напросилася на роль барона, відповідаючи на якесь дуже прискіпливе запитання, гідно вийшла із скрути:

—   Все може бути, бо в такий час, коли війна й тяжке становиш;е, людина мобілізує усі сили.

...Може, перші неймовірні історії барон Мюнхгаузен і почав розповідати саме тоді, у російсько-турецьку кампанію, коли не вистачало куль — так хоч шомполом стріляй, коли дуже хотілося свіжого м’яса, а про компот забули й думати, коли, втомлений, засинав, де стояв, і дійсно міг не почути, як розта­нув сніг, ш;о вкривав цілком дзвінницю. Може, тоді його розповіді про пригоди були теж свого роду зброєю, ш;о підносила настрій, давала змогу повірити в себе, у надзвичайні власні сили й здібності, нарешті — вижити.

Взагалі, людям завжди потрібний добрий настрій та почуття гумору, тому так гарно, ш;о серед нас трапляються диваки й фантазери, а насправді — най- сильніші, найрозумніші, найправдивіші на землі люди!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 794 | Теги: Дивак, Мюнхгаузен, Распе, дивовижні, твором, пригоди, бойові, Фантазер, подорожі, (За | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz