ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Дуби (твір-опис за картиною)

Картина художника Олексія Шовкуненка «Дуби» належить до пейзажного жанру.

На картині зображено сонячний літній день в зеленій діброві. Сонце просві­чує крізь листя і гілки двох могутніх дубів, ш;о мовби ростуть на передньому плані картини. Земля вкрита зеленою шовковою травою, ш;о також розцвічува­на соняшними плямами.

Два могутніх старих дерева ростуть поряд, навіть надто близько один до одного. Вони такі міцні й великі, ш;о їм мало місця. Тому один з дубів нахилився вбік, а другий, могутніший і сильніший за нього, розпустив свої гілки, від­войовуючи для себе життєвий простір.

Художник навмисне намалював нижню частину дуба, ш;об показати, який він товстий, міцний, навіть з одного кореня ростуть два стовбури.

Мабуть, у цій діброві немає більше таких великих дубів, бо на задньому плані намальовано світлішу від сонця траву, яку не затінюють іілки великого дерева.

Загальне враження від картини — я нібито знаходжусь під кроною величез­ного дерева теплим сонячним днем.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 731 | Теги: Дуби, картиною), (твір-опис | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz