ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Яку роль відіграють у нашому житті міфи

На початку третього тисячоліття, у вік космічних швидкостей, дивовиж­них досягнень науки і техніки, ми знову повертаємось до міфів Давньої Греції. Повертаємось не тільки до перших фантастичних уявлень про створення світу.

про виникнення людини та зміну пір року. Нас, у першу чергу, цікавлять давні уявлення про людину, її прагнення, мрії, її розуміння Добра і Зла.

Людина є центром давньогрецького міфу, вона може навіть сперечатися з богами і не поступається у цій боротьбі своїми принципами.

Вимушений завдяки ревнош;ам Гери зробити дванадцять подвигів, Геракл навічно уславлює не богиню, а себе. Орфей зачаровує своїм співом підземне царство і навіть невблаганного Аіда схиляє повернути на землю його улюблену Еврідику. Дедал втілює вічну мрію людини літати. Пігмаліон силою свого ко­хання зворушить Афродіту, і та оживить створену ним Галатею.

їхня мужність та сила, їхні таланти і почуття гідні уваги і пошани завжди. Недарма ж вони через віки дали натхнення художникам та скульпторам, письмен­никам та музикантам. Недарма ж у давньогрецькій міфології їх так і звуть — герої.

Поруч з ними не такі вже й величні і досконалі мешканці Олімпу. Вони занурилися у свари й хитрош;і, вони правдами й кривдами, будь-якою ціною намагаються взяти верх. Вони ліниві, підступні, самозакохані та часто не дуже розумні. Боги й не думають про звичайних людей, тобто в жодному разі не можуть бути взірцем краш;ого для людини. Тому й герої давньогрецьких міфів сподіваються тільки на себе, втілюючи справжнє розуміння Правди і Добра, Кохання і Краси.

Міфи — це справжня скарбниця мудрості, джерело вічних цінностей людини.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 1023 | Теги: нашому, міфи, відіграють, яку, роль, житті | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz