ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Казки, які завжди з тобою (за казками Ш. Перро і Г. К. Андерсена)

Ми всі змалку знаємо і любимо казки Перро і Андерсена. Це особливий каз­ковий світ. Він такий цікавий, у ньому живуть такі герої, які зрозумілі тобі, з яки­ми хочеться спілкуватися. Дівчинка у червоному капелюшку. Кіт у чоботях. Попе­люшка, Русалонька, смілива дівчина Герда, Бридке каченя, що стало білосніжним лебедем — це лише кілька персонажів із казок Перро і Андерсена. Я думаю, що улюбленими ці казки стають тому, що вони дарують надію бідним і знедоленим дійти до свого щастя.

У казковому світі Перро і Андерсена все можливо. Ось бідний одяг Попе­люшки перетворюється на розкішну сукню. Кіт у чоботях дарує своєму господа­реві багатство, палац і принцесу-наречену. Смілива дівчинка Герда долає безліч перешкод на шляху до володінь Снігової королеви. А Бридке каченя, з якого хто тільки не кепкував у колі свійської птиці, раптом перетворюється на красивого і гордого лебедя.

Казки Перро і Андерсена мають і свою індивідуальність. їх не сплутаєш. Якщо казки Перро виглядають простими і трохи наївними, то казки Андерсена — більш реалістичні і більш гумористичні. І не дивно: від доби Перро до часів Андерсена пройшло майже два століття.

...Ми всі змалку любимо казки Перро і Андерсена. Чарівний світ цих двох ве­ликих казкарів ніколи не забувається.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: Admin (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 867 | Теги: Перро, казки, Андерсена | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz