ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Хом’ячок Семен Семенович (твір-розповідь з елементами опису)

Якось я з батьками заїхав до магазину «Природа». Перше, ш;о мені сподоба­лось, — це хом’ячки, і вже через кілька хвилин один був у мене в руках — маленьке безпомічне звірятко з чорненькими, як намистинки, оченятами пісоч­ного кольору. Відразу ми йому придбали хатинку. Вона була зроблена з пласт­маси, а зверху накрита зеленого кольору кришкою. Коли я посадив туди хом- ку, то зрозумів, ш;о йому в хатинці потрібні, як і людині, повсякденні речі. Довелось придбати годівничку, для розваги — колесо, в яке він залазитиме і крутитиме лапами. Це дуже необхідне колесо для того, ш;об рухатись, випуска­ти зайву енергію і не жиріти.

Назвав я його Семеном. Тоді він був ш;е зовсім маленький, а зараз уже дорос­лий і батько хом’ячат, тому я його зву Семен Семенович.

Часто я з ним граюсь, випускаю на прогулянку, і йому це так подобається, ш;о колись він утік з клітки. Три дні я не міг його зловити. А потім він зголоднів і прибіг до кухні поїсти моркви, яку батьки саме принесли з базару. Так я його і підловив.

Я дуже люблю спостерігати, як він їсть. Сідає, як людина, і передніми лапами (вони в нього як маленькі ручки) починає набивати обидві ш;ічки. Це так кумедно. Тоді біжить і ховає в своїй хатинці те, ш;о за ш;оками.

Я дуже люблю свого хом’ячка, і спасибі батькам, ш;о вони його мені подару­вали. Я ніколи не скривджу ніяку тварину, навіть найменшу!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 688 | Теги: семенович, Хом’ячок, опису), (твір-розповідь, Семен, елементами | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz