ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Хто в ЛІС, а хто по дрова (твір-роздум на тему народного прислів’я)

Згуртованість. То є найперша запорука успіху будь-якої колективної справи. Ні ж бо, без неї справа взагалі неможлива. Відсотків п’ятдесят успіху гаран-

ховано, якщо зусилля спільно сплановані, продумані, розподілені і виконують­ся за планом.

Чи можна щось робити, якщо — можливо, не навмисне, можливо, з добри­ми намірами — весь час хтось намагається з власної ініціативи допомогти, насправді ж своїми неузгодженими діями лише перешкоджає. У найкращому разі і не перешкоджає, і не допомагає, що дратує ще більше. Наприклад, я не можу спокійно, не нервуючись, дивитись, як хтось робить щось «добре» для мене, не порадившись зі мною.

Кожна справа, від саджання квітів на шкільному подвір’ї до найважливі­ших справ спільного управління, має виконуватись згуртовано, а не так, як у прислів’ї «Хто в ліс, а хто по дрова», як мудро помітив народ. Причому спіль­ним має бути усе: і настрій гурту, і наміри, і кінцеві цілі, і методи їх досягнен­ня, і засоби, й ідеї, і виконання тощо.

Тож зробімо своє життя згуртованим і продуманим (хоча б в основних момен­тах), живімо без суперечностей!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 797 | Теги: народного, прислів’я), (твір-роздум, дрова, хто, тему, ліс | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz