ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 20
Гостей: 20
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

МІЙ улюблений міф

Людину завжди поважають за силу і мужність. Людину шанують за розум і здібності. Людиною милуються за її красу. Але більш за все Людину цінують за Доброту, за бажання служити іншим, за змогу всю себе принести у жертву людству.

Саме всі ці чесноти втілилися в Прометеєві. Завдяки цьому титанові люди навчилися ремісництва і приборкали тварин, познайомилися з довкіллям і ста­ли лікувати хворих, збудували кораблі й почали мандрувати, пізнавати море й землю, орієнтуючись по зірках.

Але найголовніше, ш;о приніс Прометей людині, — це вогонь. Вогонь у пря­мому й переносному значенні. Полум’я вогнишд, світло у домівці, жар ковальсь­кого горна — це дуже багато, але справа ж не тільки у гарячій їжі та комфорті, у виробах ремісництва і мистецтва. Прометей запалив вогник душі людини, дав їй силу не підкорюватись богам, не бути рабами страху, неосвіченості, забо­бону. Караючи Зевса за жадібність, він зменшив долю жертовного м’яса для богів. Він дав людині змогу повірити у власні сили.

Саме за те жорстоко покарав Зевс Прометея. Кілька століть прикутий до скелі, мордований ненажерливим Зевсовим орлом, ш;о клював його печінку, Прометей, незважаючи на поради й загрози посланців Зевса, не підкоряється богу. Він не просить помилування, не купує собі життя і спокій відкриттям важливої для Зевса таємниці, а гордо несе своє страждання, бо його серце зігрі­вають думки, ш;о все це зроблено ним для людини, це стане людині на користь.

Прометей нагадує нам інший безсмертний образ — Ісуса Христа, який стра­ждав за все людство, ніс у собі таку ж ш;иру жертовність і велику любов, був готовий віддати життя заради життя людей.

 Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 718 | Теги: Улюблений, мій, Міф | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz