ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

МІЙ внесок в охорону і збереження природи (твір-оповідання на основі власного досвіду)

Поля, ліси, луки, річки, озера, люди, тварини, квіти і птахи — все це природа, яка навколо нас. Бона дуже цікава і красива. Щоб не загубити цю красу, треба охороняти і зберігати природу. Щоб були ліси, не треба шкодити деревам. Щоб була риба, треба берегти ріки, моря та озера. Берегти природу — це означає берегти Батьківщину.

Ось що було взимку.

Одного разу ми вирішили допомогти птахам і зробили годівницю. Наси­пали туди насіння і зерна та понесли її в ліс. Там ми повісили годівницю на берізку і стали чекати. Та ось прилетіла синичка, потім снігур і горобець, а потім інші птахи. Ми стежили за птахами, бачили, як вони дзьобають насіння, і раділи. Потім прилетіли ще птахи. Вони штовхалися, цвірінькали і, мабуть, теж раділи.

Увечері ми пішли додому. І потім кожного дня носили їжу птахам у ліс. Так ми допомагали птахам пережити сувору зиму.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 797 | Теги: природи, досвіду), внесок, Збереження, власного, (твір-оповідання, охорону, мій, основі | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz