ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Моя КИЦЯ Малявка (твір-оповідання з елементами опису тварини)

Моя мрія — мати кошенятко — здійснилася минулого літа.

А сталося це так...

 

Відпочивала я у бабусі, недалеко від Полтави. У сусідів, з дівчинкою яких я товаришувала, кішка привела кошенят: дві кішечки і котика. У листі до мами я дуже просила дозволити взяти кошенятко. Надії було мало, бо після того, як від нас утік котик Тимко, мама говорила: «Жодної тварини!» Та відпо­відь я одержала, на диво, з дозволом.

Як же тепер бути: за два тижні мені до школи, а кошенятко лише народи­лося? Допоміг життєвий досвід бабусі. Вона запевнила: «Кішки — то дуже живучі тварини».

У день приїзду мами ми з бабусею вранці-рано пішли за кошеням. Катя, «господарка кішки», яка була старшою за мене, похитала головою і стала від­мовляти нас, мовляв, кошеня дуже маленьке і не виживе без кішки. Я ж пові­рила бабусі.

У маленькій коробочці з-під іграшки здійснила п’ятигодинний переїзд моя маленька киця. Яку ж радість і ш;астя відчула я, коли привезла її додому. Як приємно було годувати її з сосочки та доглядати замість кішки.

Ми довго думали, як її назвати. Я хотіла Муркою або Мурьонкою, але мама сказала: «Назвемо кошенятко Малявкою, бо ми взяли її дуже маленькою, і во­на ніколи не буде більшою за нас».

Ми її няньчили, як маленьку дитинку. А от тому, ш;о вона була мало з кішкою-мамою, Малявка зовсім не нявкає, тільки іноді можна почути тихесе- ньке-тихесеньке «мя» — і все.

я дуже люблю Малявку, бо сама її доглядала і доглядаю.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 783 | Теги: Малявка, опису, (твір-оповідання, елементами, Моя, КИЦЯ, тварини) | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz