ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Моя улюблена пора року (за віршем Павла Тичини ссДе тополя росте»)

Я дуже люблю літо. Влітку такі довгі дні, так багато сонця, світла, простору. Приємно потрапити під теплу зливу або срібний сліпий дош;ик, завмерти від дива, побачивши в небі веселку. Вабить до себе чарівною про­холодою річка, з насолодою пірнаєш у таємничу її глибину. А яка радість натрапити в лісі на суничну галявину або сім’ю грибів-боровичків. Довго буде згадуватися зустріч з їжачком, білочкою чи зайцем.

Віє медовим ароматом липи, різнотрав’я, чарують зір барвисті квіти. Літо — ш;аслива пора. А ш;е це прекрасний час, коли достигає хліб. Саме про це вірш П. Г. Тичини «Де тополя росте».

Читаєш вірш — і в уяві постає безмежна хлібна нива. На ній тільки тополя росте та скраю видніються далекі ліски, а то все переливається-тремтить ко­лосся. Як привільно навкруги! Небо високе, бездонне, чисте. З височини лине пісня жайворонка. А під голубим небом шумить жито, співаючи свою думу. Блиш;ать проти сонця сріблом колоски.

Легко і радісно людині, яка споглядає цю картину. Душа переповнюється вдячністю до святої рідної землі, яка подарувала таку красу, до тих людей, які викохали цю хлібну ниву, хочеться вклонитися святості їхньої праці.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 818 | Теги: Тичини, тополя, (За, ссДе, павла, віршем, Моя, пора, улюблена, року | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz