ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Моя улюблена пора року (за віршем В. Сосюри «Люблю весну»)

Бесна — моя улюблена пора року. З яким нетерпінням чекаю я завжди на неї, як скучаю взимку за теплом, яскравим сонечком, зеленню. Як радісно від­чувати — весна все-таки переборола зиму! Після суворої зими, з холодними вітрами, хуртовинами, ожеледицею, приходить на землю чарівна весна, зігрі­ваючи її теплим промінням.

На ріках скресає крига, починається льодохід. По дорогах весело дзюрчать струмочки. Небо високе, бездонне, синє-синє, таке чисте, наче його хтось вимив після сірої зими.

Прилітають з далекого вирію перші весняні гості: граки, шпаки, жайворон­ки. Спочатку з’являються самці, а через кілька днів і їхні подруги — самочки. А яка радість, коли пош;астить побачити в небі журавлиний ключ. Радісне збентеження, любов до всього живого переповнює серце.

Починають прокидатися, відчувши тепло, лісові звірі, комашки, які спали всю зиму.

Крізь мокру від снігу землю пробивасяься яскраво-зелена молода травичка. На деревах лопаються бруньки, з’являються перші листочки, такі малесенькі, ніжні. Здається, ш;е вчора дерева стояли голі, темні, похмурі. А протримається кілька днів тепло — і вже зазеленіли ліщина, верба, береза, липа. Останнім вітає весну дуб, зате листя на ньому протримається восени найдовше. На схилах, біля дороги, на узліссі зацвітають перші весняні квіти — мати-й-мачуха. Квіточки в них яск­раво-жовті, ніби крапельки сонця. А потім уквітчають ліс сині проліски, ряст.

І природа, і люди радіють весні, яка приносить оновлення і надії.

Поет Володимир Сосюра теж найбільше любив весну і свої почуття до неї висловлює у вірші «Люблю весну». Він освідчується весні в коханні, починаю­чи майже кожну строфу словами «Люблю весну». Весна у вірші — у повному розквіті. Змальовуючи весну, автор описує її найістотніші ознаки: шелест лис­тя, запах квітів, плин води в річці, спів солов’я, світло сонця, тепло ночі.

Поет так зачарований красою цієї пори року, ш;о впевнений — на цій землі немає жодної людини, яка б не любила весну і не раділа її приходу.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 947 | Теги: весну), року, улюблена, пора, Моя, віршем, Сосюри, (За, люблю | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz