ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Мої улюблені казки Андерсена

Я дуже люблю вигадувати всілякі чарівні історії. Я й досі вірю, що казка живе поруч, треба тільки вміти впізнавати чарівне у звичайнісінькому, не про­ходити повз нього. Я дуже зраділа, коли прочитала, що саме так створював свої казки та історії великий данський письменник Ганс Крістіан Андерсен. Здаєть­ся, він саме так, як я зараз, дивився навколо, а речі, що оточували його, раптом вголос починали розмовляти.

Кольорова парасолька вже належала всюдисущому Оле-Лукойє і приносила добрі сни тільки добрим людям. Біле пір’ячко упустили дикі лебеді чи скинуло гидке каченя. Горщик з квіткою на підвіконні пам’ятав маленьку Дюймовоч- ку. Голка з ниткою брала участь у створенні нового одягу нерозумного короля. Крихітна пожовкла горошина не давала спати шляхетній Принцесі. Сірники освітили щастям останні хвилини життя бідної дівчинки-сироти... А до дзер­кала я просто боялася підходити: чи не зачарував його злий троль. Особливо взимку, коли за вікнами з кожної сніжинки може вирости Снігова королева.

Але кожного разу, згадуючи казки Андерсена, які я взагалі дуже люблю, я все ж таки вибирала одну. Маленька оплавлена грудочка металу лежить на моїй долоні. Це все, що залишилося у печі від стійкого олов’яного солдатика, від його мужності та вірності, від його палкого, самовідданого кохання та бурхливих пригод.

Він нагадує мені людину, що міцно трималася і несла нелегку службу на своїй одній олов’яній нозі, що не схилилася перед випробуваннями на вули­ці, у воді, біля страшенного пацюка, навіть у роті великої риби. Людину, що мовчки переносила байдужість коханої, але нічого не могла вдіяти із злокоз- неним тролем, який завжди заважав у всіх справах і навіть підмовив хлопця вкинути олов’яного солдатика в піч...

Мені дуже шкода солдатика, і я пишаюсь ним. Схиляюсь перед його незлам­ністю і силою кохання. І дуже радію, що його серденько не взяв палкий вогонь, бо справжнє серце безсмертне, навіть якщо й належить дитячій іграшці.

А взагалі, я вважаю, що Андерсен писав свої казки і для дорослих.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 909 | Теги: Андерсена, казки, мої, Улюблені | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz