ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Мої враження про самостійно прочитану книгу А. Ліндґрен «Малюк і Карлсон»

«У місті Стокгольмі, на найзвичайнісінькій вулиці, у найзвичайнісінькому будинку мешкає найзвичайнісінька шведська сім’я». Так починається розпо­відь про найзвичайнісінького Малюка, якого, ш;о теж цілком звичайно, не ро­зуміють дорослі, занурені у свої турботи та справи. Яскраве дитяче життя, з витівками та фантазіями, не вписується у зручні для дорослих рамки.

Але як зрозуміти Малюкові, ш;о предмет його найзаповітнішої мрії — соба­ка — вносить у квартиру перш за все безладдя, ш;о вибух іграшкової машини спричиняє клопіт та знищує дорогу іграшку, що старші сестра і брат мають власні справи на вечір, а дядю наявність маленького хлопчика з його запитан­нями просто дратує. Єдине, що він твердо збагнув, так це розуміння того, що одними покараннями нічого не зробиш, навпаки, можна виховати крадія й брехуна, як Філле.

Малюк вигадує свій неповторний світ, де живе його незвичайний веселий друг — Карлсон, що мешкає на даху. Дорослий за віком, він поводить себе, мов хлопчисько-бешкетник.

У книзі чудової шведської письменниці Астрид Ліндґрен багато веселих і кумедних пригод. Герої грають у привиди, приборкують ненависну домомучи- тельку фрекен Бок, викривають бандитів.

Але не тільки пустощі спадають на думку Малюкові, коли він спілкується з Карлсоном. Малюк, як у дзеркалі, бачить свої власні недоліки і розуміє, що так поводитись не можна.

Книга А. Ліндґрен відкриває для дітей і дорослих чудовий неповторний світ дитинства і вчить ставитися до нього уважно та дбайливо. Недарма ж авторку нагороджено вищою нагородою казкарів — премією Ганса Крістіана Ацдерсена.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 887 | Теги: Ліндґрен, Карлсон, самостійно, малюк, Враження, про, книгу, прочитану, мої | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz