ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 19
Гостей: 19
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Олівець (твір-казка)

Це був звичайний собі олівець, у дерев’яній сорочці жовтого кольору з на­писом «Конструктор». Такий само, як тисячі і мільйони олівців, ш;о як дві краплини води схожі один на одного.

Але там, під жовтою дерев’яною сорочкою, жило тільки його, неповторне сердечко — стержень. Лише воно знало найголовніші, найяскравіші слова. Лише воно володіло сміливими й ніжними думками.

Він не змінював свого стержня, як деякі сучасні автоматичні олівці зміню­ють свої: тут — гостріше, там — м’якше. Стержень був один-однісінький, він пронизував його всього зверху донизу.

Це саме з ним олівець йшов до білого аркуша паперу, як полководець на поле битви. Заради нього, відточуючи майстерність, олівець не схиляв голови навіть перед гострим ножем.

Правда, ш;о більше він писав, малював, створював, тим ставав коротший. Про таких кажуть: «Горів на роботі». Йому навіть радили: «Не бери близько до серця, пожалій себе».

Але для олівця берегти своє серце, лежати новеньким, недоторканим у ко­робці — значило просто не жити.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 480 | Теги: олівець, (твір-казка) | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz