ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Портрет Павла Полуботка (твір-опис за картиною)

На картині роботи невідомого художника бачимо портрет Павла Полубот­ка, історичної особи, ш;о жив у XVIII столітті і був чернігівським полковни­ком, а потім гетьманом Лівобережної України.

На портреті на темному тлі зображено кремезного чоловіка середнього віку з уважними і спокійними темними очима. У нього чорні брови, чорне волосся і довгі чорні вуса.

Павло Полуботок одягнений в мундир, перев’язаний широким поясом, на якому висить шабля. Він тримається за неї лівою рукою. Шабля — знак того, що на портреті зображено людину військову. Права рука лежить на столі, а по­ряд намальований пернач — знак полковницької влади.

Мундир Полуботка з червоними манжетами на рукавах, червона і накидка, оздоблена темним хутром. Вона застібасться застібкою з дорогоцінним камінням.

І вираз обличчя, і одяг Павла Полуботка підкреслюють, що перед нами вій­ськовий керівник, мудра, врівноважена, сильна людина, що має неабияку владу.

Портрет також дає цікаву інформацію про одяг військової старшини тих часів.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 813 | Теги: Полуботка, павла, картиною), (твір-опис, портрет | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz