ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Відгук на спектакль Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьева «Попелюшка»

Казка на сцені театру — це двічі казково, тому що герої оживають перед твоїми очима. Особливо, коли поруч з акторами діють ляльки. Здається, що це фея та її учень, у яких вдома розмовляють плаття та капелюшки, дійсно ви­кликали їх сюди, на ширму лялькової сцени.

Дещо втомлена від реального життя, мабуть, чимось ображена на неувагу людей, фея кидає своє чарівництво. Ні плаття, що сумують у шафі, ні вірний учень не примусять її взятися за чари. Тільки чиєсь лихо, як у справжньому житті, повертає її до людей. Чарівництво, як виявляється, є для глядачів не професією, не талантом, а просто спробою допомогти.

Які незграбні й брутальні сестри Попелюшки: товста руда Фаншон і довгоно­са Жавотта, яка настирливо-бридка її мачуха у позбавленому смаку пишному бальному вбранні! Попелюшка навіть у старенькому платтячку з численними латками миліша за них.

Як кумедно й весело збирають Попелюшку на бал фея та її учень!

Хоч «Попелюшка» — й відома казка, тому, здавалось би, не можна відсту­пати від авторського тексту, проте на сцені ми бачимо нові епізоди. Це виправ­дано, бо у театральної вистави є ще автор — режисер. Він-то й вигадав, що не фея бере готового гарбуза для карети та пацюка й мишей для кучера і коней. Це учень, який не вивчив як слід магічних слів (чарівництво — теж важка й точна наука), створює замість карети гарбуза, замість коней — мишей, а потім фея його виправляє.

Який романтичний принц, закоханий у Попелюшку! Як чудово звучить ста­ровинна мелодія танку і входить до неї бій курантів, що рахують останні щас­ливі бальні хвилини дівчини! Нехай бал тільки один, хоч у казці повинно бути обов’язково три святкових вечори, на ці моменти не звертаєш уваги. Помічаєш тільки ті відступи від канонічного казкового сюжету, що вносять певні зміни до розуміння головної думки казки, наближаючи її до сучасного життя.

Фея та її учень — реальні актори. Втручаючись у життя ляльок, вони допо­магають їм і навчають їх. І кришталеві черевички — не просто дарунок феї своїй хрещениці. Це — шанс, який учень від себе дає Попелюшці. Чарівники не створюють героїні її долю, вони просто дають змогу проявити себе, самій здобу­ти своє щастя.

У відгуку на театральну виставу, звісно, потрібно назвати імена і прізвища режисера, виконавців головних ролей. Але здебільшого діти-глядачі їх не за­пам’ятовують. Вони просто дуже вдячні їм за подорож у казку.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 601 | Теги: ім., Харківського, Попелюшка, Відгук, театру, спектакль, ляльок, Афанасьева | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz