ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Відгук на виставу «Казки джунглів» Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьева

Лунає чарівна мелодія, і перед наншми очима виникає старовинна споруда — чи то залишки якогось храму, чи то тріумфальна арка, до якої наблизилися джунґлі.

Золотисте пір’я павича з зеленими та синіми сердечками повільно здіймаються завісою. Починається танок. Нібито оживає сама старовинна та вічно юна Індія, красуня й чарівниця, втілення ріки, неба, джунґлів, вікової історії та казок. Роз­криваються квіти на ширмі, колишуться ліани, пливе по небу сонечко. І десь тут скаче, радіючи життю, маленьке Слоненятко з поки ш;е коротким носиком.

Оживає чудовий світ Кіплінґа.

Слоненятко допитливе й кумедне, до всіх лізе із запитаннями, всюди тиче свій ніс, за ш;о його лають та ш;ипають розумні родичі та знайомі. Але як можна заспокоїтися, коли у світі стільки цікавого!

Знову музика, танок, мелодійна розповідь, і ми, здається, теж подорожуємо джунглями, виходимо у піски, наближаємося до величної ріки Ґанґ. Ось Жи­рафа, ш;о цікавилася, чому день змінює ніч, і тяглася до зірок, — тепер у неї довга шия. Наше кумедне Слоненятко дивиться на неї знизу, з першого поверху лялькової ширми на другий. Ось байдужий до усього, крім колючок. Верблюд. А це ш;о з’являється над ліанами, над берегом ріки, здіймаючись і падаючи смугастими петлями? Це мудрий Удав, який не стримує допитливого, бо розу­міє, ш;о до усього треба дійти самому.

З’являється страшенний підступний Крокодил, ш;о навіть не показався ціл­ком — то хвіст, то морда, а підкрався й вхопив малюка за ніс. І ось на наших очах маленький ніс витягується, перетворюється на хобот (тепер ми точно зна­ємо, як воно насправді було!), а мудрий Удав, рятуючи Слоненятка, показує йому усі переваги нового носа...

Знову котиться по небу веселе, як на дитячому малюнку, сонечко з промін- цями-трикутничками. Злітають різнобарвні метелики. Розкриваються та за­криваються квіти. З’єднує обидва береги величезної ріки Ґанґ лялькова шир­ма — така яскрава, з випуклими стеблами й листям тропічних рослин. І ми розуміємо — вже кінець.

Кінець чарівної подорожі у завжди таємничий та казковий світ природи. Кінець театрального дива, ш;о дарує цю годину дитячих яскравих уявлень. За­кінчує свій танок, перетворюючись на традиційну статуетку, танцюристка. Спадає золотаве павине пір’я завіси. Завмирає серед притихлих джунґлів чи то арка, чи то руїна старовинного індійського храму.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 779 | Теги: театру, казки, Харківського, ім., джунглів, Відгук, Афанасьева, ляльок, виставу | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz