ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Русский язык и литература » 5 класс Добавить сочинение

Японський тривірш, оригінальність будови. (Знавці стверджують, що хоку — це наче тілесна оболонка, у якій прихована невидима, невловима душа

Для справжнього шанувальника казки про Мауглі важко назвати улюблений епізод. Вся казка Кіплінга є цілісною, цікавою, багатою на незабутні образи і не­безпечні пригоди. Мауглі, перебуваючи тривалий час серед диких звірів, не лише набув їхніх звичок, але й не втратив здатності спілкуватися з людьми.

Найбільше враження на мене справив початок історії про людське дитя, яке опинилося у вовчій зграї. Навіть якщо б не було яскравої анімації на тему «Кни­ги джунглів», читаючи Кіплінга, легко уявити велику раду племені вовків, де ви­рішувалася доля маленької беззахисної дитини:

«З усіх боків чулось приглушене гарчання:

— Навіщо Вільному Племені Людське дитинча?

Закон Джунглів передбачає, що в тих випадках, коли виникає незгода, чи приймати щеня до Зграї, за нього мають заступитись принаймні два члени Зграї, крім батька та матері.

Єдиний звір іншої породи, допущений на Племінну Раду, — Балу, сонливий
бурий ведмідь, який навчав вовченят Закону Джунглів, запропонував сам навчи­ти дитинча.

Другий голос на захист малюка додала чорна пантера Багіра, яка запропонува­ла зграї забитого бика за умови, що Мауглі залишиться серед вовків. А маленьке дитинча в той час, коли вирішувалася його доля, безтурботно гралося камінця­ми і сміялося щасливим дитячим сміхом. Ця картина не пом’якшувала звірячих сердець, але додавала мешканцям джунглів упевненості, що людське дитя не за­вдасть зграї ніякої біди.

Запам’яталась інша рада — в людському поселенні. Засліплена юрба селян ви­рішувала, як розправитися з подружжям за надання притулку Мауглі. Зовсім не­привабливо виглядала «людська зграя». Мауглі врятував своїх людських батьків. Та й після цього вихованець вовчої зграї не хотів помститися людям. Благородний Мауглі був кумиром багатьох поколінь дітей у всьому світі. Незвичайний і роман­тичний, він і зараз залишається взірцем сміливості і благородства. Він був байду­жим до золота і дорогоцінного каміння, хоча міг би мати їх скільки завгодно. На­томість Мауглі віддавав перевагу іншим цінностям — справедливості, хоробрості, готовності прийти на допомогу тим, кому вона потрібна.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 класс | Добавил: 00dima (02 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 770 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2022
Хостинг от uCoz