ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Русский язык и литература » 5 класс Добавить сочинение

Людмила - (Характеристика) моя улюблена героїня (за поемою 0. Пушкіна «Руслан і Людмила»)

Поема Пушкіна «Руслан і Людмила» починається з весілля доньки київського князя Людмили з князем Русланом. Людмила — юна, вродлива дівчина, закохана у свого нареченого. Вночі її викрав чарівник Чорномор. Бридкий карлик з довгою бородою оточив свою полонянку розкішними подарунками і всіма чарами, на які був здатний. Три служниці заплітали їй косу, одягали в розкішні шати, прикра­шали намистами з перлів та дорогоцінного каміння. Чорномор, залишаючись не­видимим, виконував бажання Людмили. Варто їй було тільки подумати про ліс за ґратами вікна, як вона відразу опинилася на тінистій алеї серед троянд і пташи­ного щебету. Коли княжна зголодніла, відразу з’явилися шатро, стіл з різноманіт­ними стравами і зазвучала ніжна музика.

Людмила серед краси природи, серед розкоші думала тільки про Руслана. Не піддалася вона й чарам Чорномора, не купилася на незліченні багатства чарівни­ка. Вона вирішила, що краще померти, ніж жити у золотій клітці. Зірвавши вночі з Чорномора шапку-невидимку, вона вперше щиро зраділа. Вона вірила в те, що її визволить з неволі її наречений Руслан.

Улюблена донька князя, яку ростили і пестили у княжих палатах, виявилася сміливою і мужньою дівчиною. Її не засліпив блиск золота і діамантів. Вона по- справжньому кохала і чекала свого Руслана. І хоча доля приготувала для Руслана немало перешкод і випробувань, наречений Людмили з честю подолав усі трудно­щі. У казці О. Пушкіна щасливий кінець. Людмила повернулася до княжих палат, де й продовжилося її весілля з Русланом.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 класс | Добавил: 00dima (02 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 863 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz