ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Русский язык и литература » 5 класс Добавить сочинение

МІЙ улюблений герой - Том Сойєр (за книгою Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»)

Для кого написана книга «Пригоди Тома Сойєра»? (Марк Твен неодноразово повторював, що «Пригоди Тома Сойєра» — книга для дорослих. Але ж герой повісті хлопчик-підліток. І сам автор знав, що його книгу полюбили діти в Сполучених Штатах і за кордоном. Читав він «Пригоди Тома Сойєра» і своїм дітям. Проте Марк Твен був правий, коли говорив, що його твір — не весела дитяча повість, а привід для серйозних роздумів.)

Герой Марка Твена не ледар і не бешкетник. (Том Сойєр — звичайний хло­пець. Таких як він зустрінеш у кожному дворі, на кожній вулиці чи в кожно­

 

му класі. Том розумний і кмітливий. Йому просто нікуди подіти свою енергію у сірому і нудному провінційному містечку. Дорослі забули, що вони й самі колись були дітьми. Школа, дім, недільна школа, церква — це і все, чим за­повнене життя ровесників Тома Сойєра. Хоча іноді вони оживають, сміються з витівок Тома, фарбують йому паркан, дізнаються про його пригоди. А Том Сойєр, на мою думку, живе своїм вигаданим ним життям. Він утік від набрид­ливих повчань дорослих за місто, на безлюдний острів. І почувається серед природи зручніше і затишніше ніж у місті.

Саме ця незалежність і уміння фантазувати, знаходити собі цікаві приго­ди приваблюють мене у героєві повісті Марка Твена. Він — не ледар. Том Со­йєр не проти роботи, він проти нудної і марної роботи. А всі його «бешкети», можливо, від надмірного почуття гумору. А це ніколи не вважалося серйозною вадою.)

3.     Справжні кумири не блякнуть з роками. («Пригоди Тома Сойєра» побачили світ 1876 року. Минули роки й десятиліття. Багато чого відбулося за цей час і в Сполучених Штатах, і у світі. Однак «Пригоди Тома Сойєра» продовжують читати мільйони читачів. Як і раніше, ровесники Тома захоплюються його не­залежним характером, його витівками, які були дитячим протестом хлопчика проти сірого і нудного життя провінційного містечка і фальшивих взаємин до­рослих. Вірю, що й для мене він залишатиметься літературним другом, улю­бленим героєм.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 класс | Добавил: 00dima (02 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 1159 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2022
Хостинг от uCoz