ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 5
Гостей: 5
Пользователей: 0


Сочинения » Русский язык и литература » 5 класс Добавить сочинение

Тема осені і самотності у поезії М. Басьо

Японський тривірш, оригінальність будови. (Знавці стверджують, що хоку — це наче тілесна оболонка, у якій прихована невидима, невловима душа. Таєм­ниця міститься в тісному просторі між п’ятьма складами першого рядка (камі- но-ку), сімома складами другого рядка (нака-но-ку) і завершальним третім рядком (сімо-но-ку).)

Розмежування краси в японській поезії. (Існують дві краси: краса радості і краса смутку. Краса радості швидкоплинна наче політ метелика. Краса смут­ку — міцніша від каменю. Поетам байдуже до щасливих закоханих, які мирно прожили життя, разом постаріли і померли. Про трагічне кохання складають вірші і пісні, які живуть упродовж століть. Тож справжня краса завжди опови­та смутком.)

Осінь і самотність у хоку. (Причину появи коротких віршів японці пояснюють широкою уявою людини. Достатньо побачити лише маленьку частину краси, а людська уява миттєво домалює решту.

Печаль і смуток лежать на хоку, присвячених осені й самотності людини у великому незатишному світі.

Метелик літає.

Одна-однісінька тінь на всьому полі.

Всього лише три рядки, але як неосяжно і багатоголосо волають вони до всього світу. В хоку сказано так мало і в той же час так багато. Кожне слово на своєму місці і жодного слова зайвого.

Осінь-самота.

Рік ні в кого не бував і в мене ніхто.)

Подпись: 4.Значення хоку для світової літератури. (Можна написати цілий роман про са­мотність, про одиноку старість, про осінні роздуми над сенсом прожитого життя. А можна про все це сказати трьома рядками. Слова скінчаться, а люд­ська уява домалює про все почуте й побачене, про все пережите. На те вони й хоку, щоб будити і спонукати.

На голій гілці

самотній ворон тихо старіє.

Осінній вечір.

Це один із найвідоміших тривіршів Басьо, над яким він працював кілька років.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 класс | Добавил: 00dima (02 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 671 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2021
Хостинг от uCoz