ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Віра в людський розум (за оповіданням Р. Шеклі «Запах думки»)

Для чого людині розум? Для того щоб вирізнятися з тваринного світу, щоб мислити, пізнавати буття, сприймати інформацію й уміло її застосовувати в різ­них ситуаціях. Так, як це зробив головний герой оповідання американського письменника Р. Шеклі «Запах думки» Лерой Кліві.

Унаслідок аварії міжзоряний поштовий перевізник потрапляє на далеку кос­мічну планету З-М-22, на якій живуть дивні створіння. Усі звірі сліпі, глухі, а спілкуються вони за допомогою телепатії. Лерою Кліві довелося пройти тяжке випробування у боротьбі за власне життя. Герой змушений був зібратися на силі, щоб перемогти дивних звірів. Думка про те, що завдяки своєму розуму й умінню пристосуватися людина «була завжди і скрізь царем природи», допомогла знайти правильний вихід із скрути.

Кмітливий, розумний, здатний оцінювати ситуацію і знаходити вихід — саме таким постає Кліві у цьому творі. Окрім того, він ще й людина обов’язку, оскіль­ки ще зміг зберегти і пошту, яку мав перевезти. Тобто виконав завдання, яке йому доручили.

Розповідь про Лероя Кліві є найкращим підтвердженням того, що людині за­вжди потрібен розум. Адже розум — це певна сума знань, які можуть стати у на­годі в будь-яку мить.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (14 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 2361 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz