ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Буду як мама (твір-опис процесу праці)

Моя мама — художниця, вона малює ілюстрації до дитячих книжок. У нас вдома є кілька видань, які вона ілюструвала. Це і збірки українських народ­них казок, і збірка «Казки народів світу», і «Дитяча енциклопедія». Мої улюб­лені казки «Телесик», «Рукавичка», «Пан Коцький». Тварини, яких мама ма­лює, завжди дуже симпатичні.

Мама працює і на роботі, у видавництві, і вдома. У нас в одній кімнаті стоять два письмових столи, за одним я виконую домашні завдання, за ін­шим — мама малює. Мені подобається спостерігати за її працею. У неї дуже багато кольорових олівців, акварельних фарб, пензликів. Найчастіше малюнки робляться так. Мама простим олівцем робить маленький ескіз, розташовує фігу­ри всіх дійових осіб, яких треба намалювати. Іноді таких ескізів кілька, з них мама вибирає найкращий. Потім вона повторює такий самий малюнок, тільки більшого розміру. Робить олівцем начерк, а потім починає малювати фарбами.

Ось, наприклад, сьогодні мама малювала Попелюшку. Кілька днів перед цим на її столі лежали книжки про історію французького костюма XVII— XVIII століть. Мама їх ретельно вивчала, розглядала ілюстрації, робила зама­льовки. Не може Попелюшка носити український костюм, її треба одягти у французький. Спочатку Попелюшка з’явилась у своєму бідному одязі, а потім, яків казці, в бальній сукні. І один, і другий костюми були зроблені за реаль­ними мотивами.

І королівський палац мама намалювала такий яскравий, казковий, але при цьому схожий на справжній.

Дуже цікаво бути художником, який малює героїв казок, пізнавати щось нове, а потім перевтілювати це в казковій формі й дарувати радість і дітям, і дорослим. І я буду вчитись малювати, щоб стати художником, як мама.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 759 | Теги: мама, процесу, (твір-опис, буду, праці) | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz