ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чи Е справи чоловічі і справи жіночі (замітка в газету)

Ще за давніх часів людство поділило фізичну роботу на чоловічу та жіночу. Вважалося, що ходити на полювання, захищати дім, орати землю, пасти худо­бу повинні чоловіки. Жіночими ж справами були приготування їжі, прибиран­ня житла, шиття і догляд за одягом. З часом межа між чоловічими і жіночими справами почала зникати. Сьогодні нікого не здивує чоловік-кравець, чоловік- перукар, чоловік-кухар. А жінки освоїли професії, якими раніше займалися лише чоловіки. З’явилися жінки-шофери, жінки-хірурги, жінки-диригенти. я вважаю, що і жінки, і чоловіки можуть стати спеціалістами високого рівня у будь-якій галузі. Рівень майстерності залежить не від статі, а від хисту, розуму, уміння.

Проте є справи, виконання яких залежить від фізичної сили. Я вважаю їх чоловічими. Бути вошом, бути захисником — чоловіча справа. Жінка не повинна воювати, не повинна стріляти, не повинна битися, не повинна носити вантажі. Я знаю, що є жінки-військові, є навіть жінки-штангісти та жінки-боксери. Проте мені це не подобається. Такі справи я називаю винятково чоловічими.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 773 | Теги: жіночі, справи, (замітка, газету), Чоловічі | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz