ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 7 клас Добавить сочинение

Чи можна його назвати моїм другом? (замітка в газету)

Поруч із людиною завжди її друзі. Друзів мають і діти, і дорослі. С подруга у моєї молодшої сестри, є друзі у моїх батьків, є друзі у моїх бабусі і дідуся. Дружба може тривати кілька місяців, а може й ціле життя. Моя сестра позна­йомилася із своєю подругою минулого року, а бабуся досі дружить із своєю однокласницею.

Я вважав, що є друг і в мене. Мишко прийшов вчитися до нашого класу цього року. Нас посадили за одну парту. Живемо в одному будинку, тільки в різних під’їздах. Ми разом у школі, разом йдемо додому, разом гуляємо у дворі. Ми стали друзями. Але останнім часом я став помічати, що ми з Мишком неоднаково розуміємо дружбу. Мишко говорить, що справжні друзі повинні допомагати одне одному. Тому я повинен давати йому переписувати свої домашні завдання з математики. Під час контрольної він доводив, що справжній друг повинен спочатку виконати варіант друга, а потім вже свій. Я виконав завдан­ня Мишка, а свого не встиг. Тому Мишко одержав хорошу оцінку, а я погану. Мишко говорить, що я еґоїст, а не друг, бо не радію за його успіх. Але мені здається, що нашу дружбу не можна назвати справжньою. Друзі повинні допо­магати, а не використовувати одне одного.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 7 клас | Добавил: 00dima (10 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 831 | Теги: можна, другом?, моїм, назвати, його, газету), (замітка | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz